موفقیت در امتحان زبان و تدریس زبان انگلیسی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اگر می خواهید در در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مرحله اول باید به تدریس این درس علاقه داشته باشید و در مرحله بعد توانایی های خودتان در این زمینه را تقویت کنید. اگر می خواهید در عین حال که زبان انگلیسی را خوب تدریس می کنید درآمد بالایی هم بدست آورید باید علاوه بر تسلط بر درس در زمینه جذب شاگرد و بازاریابی و تبلیغات برای پیدا کردن شاگرد خصوصی هم خوب عمل کنید. مدرسین زیادی داریم که در عین حال که عالی تدریس می کنند ولی متاسفانه درامد بالایی ندارند و زحمات آنها به خوبی جبران نمی شود. دلیل این امر چیست؟ بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی و سایر دروس را با قیمت پایین تدریس می کنند و به فکر این نیستند که در وضعیت موجود تغییری ایجاد کنند و یا تعداد شاگردهای کمی دارند و در نهایت درآمد خوبی بدست نمی آورند. - مطالعه کنید: روش تدریس زبان انگلیسی

برای موفقیت در تدریس زبان انگلیسی در مرحله اول با علاقه به این کار روی بیاورید. در ادامه بر درس مسلط شوید. در نهایت روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و قیمت مناسبی برای کلاسهای خودتان در نظر بگیرید به گونه ای که هم شاگرد جذب کردن برای شما خیلی سخت نشود و هم قیمت کلاسها خیلی پایین نباشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی زبان انگلیسی مقاله نحوه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، چگونگی مدرس زبان موفقی باشیم؟را مطالعه کنید.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور فعالیت داشته باشید و درآمد خوبی بدست آورید در مرحله اول باید روی خودتان کار کنید. آیا واقعا اگر شخصی کلاسهای زبان انگلیسی کنکور را به صورت خصوصی با شما هماهنگ کند و حاضر باشد مبلغ بالایی هم برای هر جلسه پرداخت نماید، در نهایت در کنکور زبان انگلیسی را خوب خواهد زد؟ آیا شما خودتان بر درس زبان انگلیسی و تست های کنکور زبان و اینکه چه نوع تست هایی بیشتر در کنکور زبان مطرح می شود و دانش آموزان روی کدام مطالب بیشتر تمرکز کنند و ... به صورت کامل تسلط دارید؟ آیا برنامه و پلنی برای به موفقیت رسیدن شاگردهایتان در زبان کنکور دارید و اگر دانش آموزی کلاسها را با شما برداشت، کلاسهای شما ویژگی خاص و متمایزی دارد که ایشان را به نتیجه برساند؟ به صورت کاملا خلاصه، آیا مطمئن هستید کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور شما مفید است؟ این نکته بسیار مهم و کلیدی می باشد. در مرحله اول باید روی خودتان کار کنید. تدریس زبان کنکور مانند زبان متوسطه و دانشگاه راحت نیست. باید پلن و برنامه داشته باشید. خودتان تست های کنکور حداقل 10 سال گذشته را دیده باشید و عمقی بررسی کرده باشید. باید راهکارهایی برای یادگیری عمقی درس و پاسخ سریع به تست ها داشته باشید. در نهایت حتی می توانید روش کار و سبک و سیاق خودتان را داشته باشید به گونه ای که کلاسهای شما متمایز باشد و حرفی برای گفتن داشته باشید. دانلود تست کنکور زبان انگلیسی

تقاضا برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی بسیار بالا می باشد. ممکن است برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک متقاضیان کلاسهای خصوصی ریاضی و یا فیزیک در طول ترم و یا در ایام تابستان کمتر بخواهند از این کلاسها استفاده کنند. ولی برای زبان انگلیسی اتفاقا قضیه کاملا برعکس است. هم در طول ترم و ایام امتحانات متقاضیان زیادی دارد و هم در ایام تعطیلات که تقاضا برای تدریس سایر دروس کمتر می شود، تقاضا برای آموزش خصوصی زبان نه تنها کم نمی شود بلکه بیشتر هم خواهد شد. دانش آموزان و دانشجویان در ایام تعطیلات تابستان که کلاسهای اصلی خودشان را ندارند بیشتر تمایل دارند زبان خودشان را تقویت کنند و بنابراین تقاضا برای کلاسهای خصوصی زبان افزایش می یابد. می توان نتیجه گرفت که فعالیت در زمینه آموزش خصوصی زبان کاملا زمینه مناسبی است و اگر خودتان عملکرد خوبی داشته باشید می تواند بسیار درآمدزا باشد.

در جلسه اول کلاس عملکردی عالی داشته باشید: همانطور که در بخش قبل گفته شد باید جلسه اول را عالی برگزار کنید. در جلسه اول کلاسهای خصوصی زبان و جلسات تدریس خصوصی به صورت کلی شما مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت. بهترین عملکرد خودتان را در اولین جلسه داشته باشید. در جلسه اول به هیچ وجه سوتی ندهید و تپق نزنید. اگر مطلبی را بلد نبودید (و ممکن است برای همه پیش بیاید) کاملا با مهارت آن را به بعد موکول کنید. هدف این نیست که سر شاگرد خودتان کلاه بگذارید. ولی به هر حال کوچکترین اشتباه در جلسه اول ممکن است باعث از دست رفتن کل کلاسهای زبان شود. پس در مرحله اول قبل از کلاس سعی کنید کاملا مسلط باشید و در مرحله بعد سعی کنید عملکرد شما در جاسه اول بسیار عالی باشد.

راهکارهای دیگری هم برای موفق شدن در تدریس انگلیسی وجود دارد. البته همانطور که گفته شد، موفقیت در این زمینه جنبه های مختلفی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. شاید از نظر اکثر متقاضیان تدریس موفقیت در این تدریس زبان انگلیسی به معنی داشتن تعداد شاگردهای زیاد است. تعدادی از روشهای جذب شاگرد توضیح داده شد و در ادامه هم تعدادی دیگر مورد بررسی قرار می گیرد. در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، فیس نما، کلوب، گوگل پلاس و ... و فرومها و انجمن ها می توانید فعالیت داشته باشید و برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی تبلیغ کنید. می توانید در سایتهای آگهی عمومی مانند ایستگاه و ایران تجارت و سودایران و .... برای جذب شاگرد تبلیغ کنید. تبلیغات در بخش نیازمندیهای روزنامه هم می تواند گزینه خوبی باشد. البته این روش در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج بیشتر جواب می دهد. تبلیغات در روزنامه و تبلیغات تراکتی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی هزینه دارد. اگر می خواهید بدون هزینه شاگرد جذب کنید باید از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی زبان برای این کار اقدام کنید. البته این روش نمی تواند خیلی درآمد زایی بالایی برای شما داشته باشد و هر جلسه 30 یا 40 درصد از مبلغ حق التدریس را باید به آموزشگاه بدهید.


برچسب‌ها: تدریس زبان انگلیسی, تدریس زبان انگلیسی موفق, موفقیت در تدریس زبان انگلیسی, موفقیت در امتحان زبان
+ نوشته شده در  جمعه بیستم بهمن ۱۳۹۶ساعت 9:32&nbsp توسط مدرس خصوصی زبان  | 

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت: 8:20
برچسب‌ها :

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :